PIC24FJ64GA202-E/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ64GA202-E/SS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC24FJ64GA202-E/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP
Ngā Rauemi: 1.PIC24FJ64GA202-E/SS.pdf2.PIC24FJ64GA202-E/SS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
235 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC24FJ64GA202-E/SS
Tau Wae PIC24FJ64GA202-E/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 29603 pcs Pepa Raraunga 1.PIC24FJ64GA202-E/SS.pdf2.PIC24FJ64GA202-E/SS.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SSOP
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 24F
Rahi RAM 8K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tube Paa / Case 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 21 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 28-SSOP