PIC24FJ64GA002-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ64GA002-I/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC24FJ64GA002-I/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC24FJ64GA002-I/ML
Tau Wae PIC24FJ64GA002-I/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-QFN (6x6)
Tere 32MHz Raupapa PIC® 24F
Rahi RAM 8K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 64KB (22K x 24) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-VQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa PIC24FJ64GA002IML Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 21
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 28-QFN (6x6) Raraunga Raraunga A/D 10x10b