PIC24FJ256GA702-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ256GA702-I/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC24FJ256GA702-I/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16-BIT 256KB FLASH 28QFN
Ngā Rauemi: 1.PIC24FJ256GA702-I/ML.pdf2.PIC24FJ256GA702-I/ML.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC24FJ256GA702-I/ML
Tau Wae PIC24FJ256GA702-I/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 57690 pcs Pepa Raraunga 1.PIC24FJ256GA702-I/ML.pdf2.PIC24FJ256GA702-I/ML.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-QFN (6x6)
Tere 32MHz Raupapa PIC® 24F
Rahi RAM 16K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tube Paa / Case 28-VQFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 22 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 256KB (85.5K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)