PIC24F16KM102T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24F16KM102T-I/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC24F16KM102T-I/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28QFN
Ngā Rauemi: 1.PIC24F16KM102T-I/ML.pdf2.PIC24F16KM102T-I/ML.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC24F16KM102T-I/ML
Tau Wae PIC24F16KM102T-I/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4425 pcs Pepa Raraunga 1.PIC24F16KM102T-I/ML.pdf2.PIC24F16KM102T-I/ML.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-QFN (6x6)
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 24F
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 16KB (5.5K x 24) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 28-VQFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 24 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 512 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (5.5K x 24) FLASH 28-QFN (6x6) Raraunga Raraunga A/D 19x10b/12b