PIC24F08KM102-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24F08KM102-I/SS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC24F08KM102-I/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 8KB FLASH 28SSOP
Ngā Rauemi: 1.PIC24F08KM102-I/SS.pdf2.PIC24F08KM102-I/SS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC24F08KM102-I/SS
Tau Wae PIC24F08KM102-I/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4221 pcs Pepa Raraunga 1.PIC24F08KM102-I/SS.pdf2.PIC24F08KM102-I/SS.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SSOP
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 24F
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 8KB (2.75K x 24) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 24 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 512 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 8KB (2.75K x 24) FLASH 28-SSOP Raraunga Raraunga A/D 19x10b/12b