PIC24F08KM101-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24F08KM101-I/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC24F08KM101-I/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC24F08KM101-I/P.pdf2.PIC24F08KM101-I/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
308 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC24F08KM101-I/P
Tau Wae PIC24F08KM101-I/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 46068 pcs Pepa Raraunga 1.PIC24F08KM101-I/P.pdf2.PIC24F08KM101-I/P.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-PDIP
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 24F
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 8KB (2.75K x 24) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 18 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 512 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 8KB (2.75K x 24) FLASH 20-PDIP Raraunga Raraunga A/D 16x10b/12b