PIC24F04KL100-E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24F04KL100-E/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC24F04KL100-E/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 4KB FLASH 14DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC24F04KL100-E/P.pdf2.PIC24F04KL100-E/P.pdf3.PIC24F04KL100-E/P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC24F04KL100-E/P
Tau Wae PIC24F04KL100-E/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-PDIP
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 24F
Rahi RAM 512 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 4KB (1.375K x 24) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 12 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 4KB (1.375K x 24) FLASH 14-PDIP Raraunga Raraunga -