PIC18LF4439-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF4439-I/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC18LF4439-I/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44QFN
Ngā Rauemi: PIC18LF4439-I/ML.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC18LF4439-I/ML
Tau Wae PIC18LF4439-I/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5334 pcs Pepa Raraunga PIC18LF4439-I/ML.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-QFN (8x8)
Tere 40MHz Raupapa PIC® 18F
Rahi RAM 640 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 12KB (6K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 44-VQFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 32 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 256 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 12KB (6K x 16) FLASH 44-QFN (8x8) Raraunga Raraunga A/D 8x10b