PIC18LF4420T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF4420T-I/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC18LF4420T-I/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44QFN
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC18LF4420T-I/ML
Tau Wae PIC18LF4420T-I/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-QFN (8x8)
Tere 40MHz Raupapa PIC® 18F
Rahi RAM 768 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 16KB (8K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 44-VQFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 36 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM 256 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-QFN (8x8)