PIC18LF4331T-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF4331T-I/PT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC18LF4331T-I/PT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC18LF4331T-I/PT
Tau Wae PIC18LF4331T-I/PT Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-TQFP (10x10)
Tere 40MHz Raupapa PIC® 18F
Rahi RAM 768 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 44-TQFP
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 36 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 256 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 8KB (4K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Raraunga Raraunga A/D 9x10b