PIC18LF26K83-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF26K83-I/SS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC18LF26K83-I/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua FLASH
Ngā Rauemi: 1.PIC18LF26K83-I/SS.pdf2.PIC18LF26K83-I/SS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC18LF26K83-I/SS
Tau Wae PIC18LF26K83-I/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga FLASH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48302 pcs Pepa Raraunga 1.PIC18LF26K83-I/SS.pdf2.PIC18LF26K83-I/SS.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SSOP
Tere 64MHz Raupapa PIC® XLP™ 18K
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 64KB (32K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 25 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM 1K x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-SSOP