PIC18LF2610-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF2610-I/SO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC18LF2610-I/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SOIC
Te Aatau1 (I nga Utu US)
162 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC18LF2610-I/SO
Tau Wae PIC18LF2610-I/SO Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SOIC
Tere 40MHz Raupapa PIC® 18F
Rahi RAM 3.8K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 64KB (32K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 25 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-SOIC Raraunga Raraunga A/D 10x10b