PIC18LF252T-I/SOG
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF252T-I/SOG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC18LF252T-I/SOG
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SOIC
Ngā Rauemi: 1.PIC18LF252T-I/SOG.pdf2.PIC18LF252T-I/SOG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC18LF252T-I/SOG
Tau Wae PIC18LF252T-I/SOG Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4683 pcs Pepa Raraunga 1.PIC18LF252T-I/SOG.pdf2.PIC18LF252T-I/SOG.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SOIC
Tere 40MHz Raupapa PIC® 18F
Rahi RAM 1.5K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 32KB (16K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Momo External Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 23 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 256 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SOIC Raraunga Raraunga A/D 5x10b