PIC18LF23K22-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF23K22-E/SO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC18LF23K22-E/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SOIC
Ngā Rauemi: PIC18LF23K22-E/SO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
405 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC18LF23K22-E/SO
Tau Wae PIC18LF23K22-E/SO Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 46863 pcs Pepa Raraunga PIC18LF23K22-E/SO.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SOIC
Tere 48MHz Raupapa PIC® XLP™ 18K
Rahi RAM 512 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 8KB (4K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 24 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM 256 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-SOIC