PIC18F4539-E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC18F4539-E/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 24KB FLASH 40DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC18F4539-E/P.pdf2.PIC18F4539-E/P.pdf3.PIC18F4539-E/P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC18F4539-E/P
Tau Wae PIC18F4539-E/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 40-PDIP
Tere 40MHz Raupapa PIC® 18F
Rahi RAM 1408 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 24KB (12K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 32 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 256 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 24KB (12K x 16) FLASH 40-PDIP Raraunga Raraunga A/D 8x10b