PIC18F27J53-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F27J53-I/SS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC18F27J53-I/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 128KB FLASH 28SSOP
Ngā Rauemi: 1.PIC18F27J53-I/SS.pdf2.PIC18F27J53-I/SS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC18F27J53-I/SS
Tau Wae PIC18F27J53-I/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 29291 pcs Pepa Raraunga 1.PIC18F27J53-I/SS.pdf2.PIC18F27J53-I/SS.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.15 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SSOP
Tere 48MHz Raupapa PIC® XLP™ 18J
Rahi RAM 3.8K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 128KB (64K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Ētahi Ingoa PIC18F27J53ISS Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 22
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 18J Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 128KB (64K x 16) FLASH 28-SSOP Raraunga Raraunga A/D 10x10b/12b