PIC18F26K20-E/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F26K20-E/SS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC18F26K20-E/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP
Ngā Rauemi: 1.PIC18F26K20-E/SS.pdf2.PIC18F26K20-E/SS.pdf3.PIC18F26K20-E/SS.pdf4.PIC18F26K20-E/SS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC18F26K20-E/SS
Tau Wae PIC18F26K20-E/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SSOP
Tere 48MHz Raupapa PIC® XLP™ 18K
Rahi RAM 3.8K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 64KB (32K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Ētahi Ingoa PIC18F26K20ESS Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o I / O 24
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 1K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-SSOP Raraunga Raraunga A/D 11x10b