PIC18F2420-E/ML
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC18F2420-E/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC18F2420-E/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN
Te Aatau1 (I nga Utu US)
183 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC18F2420-E/ML
Tau Wae PIC18F2420-E/ML Kaihanga Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 28-QFN (6x6)
Raupapa PIC® 18F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 25MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 16KB (8K x 16) Rahi Motu Ratonga I²C, SPI, UART/USART
Ko te poari 28-VQFN Exposed Pad Oscillator Momo A/D 10x10b
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Pūnaha Mahi PIC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga PIC18F2420-E/ML Whakaahua nui PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 16KB (8K x 16) FLASH 28-QFN (6x6)
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN Raraunga Raraunga SRAM 256 x 8
Raraunga Raraunga 4.2 V ~ 5.5 V Nui Rahi 768 x 8