PIC17C766-33/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC17C766-33/L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC17C766-33/L
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB OTP 84PLCC
Ngā Rauemi: 1.PIC17C766-33/L.pdf2.PIC17C766-33/L.pdf3.PIC17C766-33/L.pdf4.PIC17C766-33/L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC17C766-33/L
Tau Wae PIC17C766-33/L Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 84-PLCC (29.31x29.31)
Tere 33MHz Raupapa PIC® 17C
Rahi RAM 902 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 32KB (16K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 84-LCC (J-Lead)
Ētahi Ingoa PIC17C76633L Oscillator Momo External
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 66
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 33MHz 32KB (16K x 16) OTP 84-PLCC (29.31x29.31) Raraunga Raraunga A/D 16x10b