PIC17C762-33/PT
Hua Hua
Tau Wae: PIC17C762-33/PT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB OTP 80TQFP
Ngā Rauemi: 1.PIC17C762-33/PT.pdf2.PIC17C762-33/PT.pdf3.PIC17C762-33/PT.pdf4.PIC17C762-33/PT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC17C762-33/PT
Tau Wae PIC17C762-33/PT Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 80-TQFP (12x12)
Tere 33MHz Raupapa PIC® 17C
Rahi RAM 678 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 16KB (8K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 80-TQFP
Oscillator Momo External Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 66 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 33MHz 16KB (8K x 16) OTP 80-TQFP (12x12) Raraunga Raraunga A/D 16x10b