PIC17C756AT-16/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC17C756AT-16/L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC17C756AT-16/L
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB OTP 68PLCC
Ngā Rauemi: 1.PIC17C756AT-16/L.pdf2.PIC17C756AT-16/L.pdf3.PIC17C756AT-16/L.pdf4.PIC17C756AT-16/L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC17C756AT-16/L
Tau Wae PIC17C756AT-16/L Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 68-PLCC (24.23x24.23)
Tere 16MHz Raupapa PIC® 17C
Rahi RAM 902 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 32KB (16K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 68-LCC (J-Lead)
Oscillator Momo External Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 50 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (16K x 16) OTP 68-PLCC (24.23x24.23)