PIC17C752-16/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC17C752-16/L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC17C752-16/L
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB OTP 68PLCC
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC17C752-16/L
Tau Wae PIC17C752-16/L Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 68-PLCC (24.23x24.23)
Tere 16MHz Raupapa PIC® 17C
Rahi RAM 454 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 16KB (8K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 68-LCC (J-Lead)
Ētahi Ingoa PIC17C75216L Oscillator Momo External
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 50
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) OTP 68-PLCC (24.23x24.23) Raraunga Raraunga A/D 12x10b