PIC17C44-33E/PQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC17C44-33E/PQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC17C44-33E/PQ
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB OTP 44MQFP
Ngā Rauemi: 1.PIC17C44-33E/PQ.pdf2.PIC17C44-33E/PQ.pdf3.PIC17C44-33E/PQ.pdf4.PIC17C44-33E/PQ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC17C44-33E/PQ
Tau Wae PIC17C44-33E/PQ Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 6 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-MQFP (10x10)
Tere 33MHz Raupapa PIC® 17C
Rahi RAM 454 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 16KB (8K x 16) Nga Papahanga Reo POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 44-QFP
Oscillator Momo External Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 33 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 33MHz 16KB (8K x 16) OTP 44-MQFP (10x10) Raraunga Raraunga -