PIC17C44-25E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC17C44-25E/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB OTP 40DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC17C44-25E/P.pdf2.PIC17C44-25E/P.pdf3.PIC17C44-25E/P.pdf4.PIC17C44-25E/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
70 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC17C44-25E/P
Tau Wae PIC17C44-25E/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 6 V Pūrere Pūrere Whakarato 40-PDIP
Tere 25MHz Raupapa PIC® 17C
Rahi RAM 454 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 16KB (8K x 16) Nga Papahanga Reo POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Oscillator Momo External Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 33 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 16KB (8K x 16) OTP 40-PDIP