PIC17C43-33E/P
Hua Hua
Tau Wae: PIC17C43-33E/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 8KB OTP 40DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC17C43-33E/P.pdf2.PIC17C43-33E/P.pdf3.PIC17C43-33E/P.pdf4.PIC17C43-33E/P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC17C43-33E/P
Tau Wae PIC17C43-33E/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 6 V Pūrere Pūrere Whakarato 40-PDIP
Tere 33MHz Raupapa PIC® 17C
Rahi RAM 454 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 8KB (4K x 16) Nga Papahanga Reo POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Oscillator Momo External Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 33 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 33MHz 8KB (4K x 16) OTP 40-PDIP Raraunga Raraunga -