PIC17C42AT-16/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC17C42AT-16/L
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 4KB OTP 44PLCC
Ngā Rauemi: 1.PIC17C42AT-16/L.pdf2.PIC17C42AT-16/L.pdf3.PIC17C42AT-16/L.pdf4.PIC17C42AT-16/L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC17C42AT-16/L
Tau Wae PIC17C42AT-16/L Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 6 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-PLCC (16.59x16.59)
Tere 16MHz Raupapa PIC® 17C
Rahi RAM 232 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 4KB (2K x 16) Nga Papahanga Reo POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 44-LCC (J-Lead)
Oscillator Momo External Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 33 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 4KB (2K x 16) OTP 44-PLCC (16.59x16.59) Raraunga Raraunga -