PIC16LF874AT-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF874AT-I/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16LF874AT-I/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44QFN
Ngā Rauemi: 1.PIC16LF874AT-I/ML.pdf2.PIC16LF874AT-I/ML.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16LF874AT-I/ML
Tau Wae PIC16LF874AT-I/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5966 pcs Pepa Raraunga 1.PIC16LF874AT-I/ML.pdf2.PIC16LF874AT-I/ML.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-QFN (8x8)
Tere 10MHz Raupapa PIC® 16F
Rahi RAM 192 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 7KB (4K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 44-VQFN Exposed Pad
Oscillator Momo External Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 33 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 128 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 7KB (4K x 14) FLASH 44-QFN (8x8) Raraunga Raraunga A/D 8x10b