PIC16LF873AT-I/SOG
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF873AT-I/SOG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16LF873AT-I/SOG
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SOIC
Ngā Rauemi: 1.PIC16LF873AT-I/SOG.pdf2.PIC16LF873AT-I/SOG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16LF873AT-I/SOG
Tau Wae PIC16LF873AT-I/SOG Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5667 pcs Pepa Raraunga 1.PIC16LF873AT-I/SOG.pdf2.PIC16LF873AT-I/SOG.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SOIC
Tere 10MHz Raupapa PIC® 16F
Rahi RAM 192 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 7KB (4K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Ētahi Ingoa PIC16LF873AT-ISOG Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 22
Rae EEPROM 128 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-SOIC