PIC16LF84-04/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF84-04/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16LF84-04/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC16LF84-04/P.pdf2.PIC16LF84-04/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16LF84-04/P
Tau Wae PIC16LF84-04/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 19105 pcs Pepa Raraunga 1.PIC16LF84-04/P.pdf2.PIC16LF84-04/P.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 6 V Pūrere Pūrere Whakarato 18-PDIP
Tere 4MHz Raupapa PIC® 16F
Rahi RAM 68 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1.75KB (1K x 14) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tube Paa / Case 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa PIC16LC84A-04/P
PIC16LF8404P
Oscillator Momo External
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 13
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 64 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 18-PDIP Raraunga Raraunga -