PIC16LF818-I/MLTSL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF818-I/MLTSL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16LF818-I/MLTSL
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 28QFN
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16LF818-I/MLTSL
Tau Wae PIC16LF818-I/MLTSL Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-QFN (6x6)
Tere 10MHz Raupapa PIC® 16F
Rahi RAM 128 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1.75KB (1K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-VQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa PIC16LF818-IMLTSL Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 16
Rae EEPROM 128 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)