PIC16LF77-I/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16LF77-I/L
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44PLCC
Ngā Rauemi: 1.PIC16LF77-I/L.pdf2.PIC16LF77-I/L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
135 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16LF77-I/L
Tau Wae PIC16LF77-I/L Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 14358 pcs Pepa Raraunga 1.PIC16LF77-I/L.pdf2.PIC16LF77-I/L.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-PLCC (16.59x16.59)
Tere 20MHz Raupapa PIC® 16F
Rahi RAM 368 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 14KB (8K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 44-LCC (J-Lead)
Ētahi Ingoa PIC16LF77I/L Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 33
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59) Raraunga Raraunga A/D 8x8b