PIC16LF767-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF767-I/SO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16LF767-I/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
Ngā Rauemi: 1.PIC16LF767-I/SO.pdf2.PIC16LF767-I/SO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
162 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16LF767-I/SO
Tau Wae PIC16LF767-I/SO Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 20684 pcs Pepa Raraunga 1.PIC16LF767-I/SO.pdf2.PIC16LF767-I/SO.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SOIC
Tere 10MHz Raupapa PIC® 16F
Rahi RAM 368 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 14KB (8K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Ētahi Ingoa PIC16LF767ISO Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 25
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SOIC Raraunga Raraunga A/D 11x10b