PIC16LF73-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF73-I/SO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16LF73-I/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SOIC
Ngā Rauemi: 1.PIC16LF73-I/SO.pdf2.PIC16LF73-I/SO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16LF73-I/SO
Tau Wae PIC16LF73-I/SO Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 23892 pcs Pepa Raraunga 1.PIC16LF73-I/SO.pdf2.PIC16LF73-I/SO.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SOIC
Tere 20MHz Raupapa PIC® 16F
Rahi RAM 192 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 7KB (4K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Ētahi Ingoa PIC16LF73I/SO
PIC16LF73ISO
Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 22
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-SOIC Raraunga Raraunga A/D 5x8b