PIC16LF628-04/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF628-04/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16LF628-04/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 18DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC16LF628-04/P.pdf2.PIC16LF628-04/P.pdf3.PIC16LF628-04/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
325 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16LF628-04/P
Tau Wae PIC16LF628-04/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 18-PDIP
Tere 4MHz Raupapa PIC® 16F
Rahi RAM 224 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 3.5KB (2K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa PIC16LF62804P Oscillator Momo Internal
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 16
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 128 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 18-PDIP Raraunga Raraunga -