PIC16LF1827-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1827-I/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16LF1827-I/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 7KB FLASH 18DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC16LF1827-I/P.pdf2.PIC16LF1827-I/P.pdf3.PIC16LF1827-I/P.pdf4.PIC16LF1827-I/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16LF1827-I/P
Tau Wae PIC16LF1827-I/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 18-PDIP
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ mTouch™ 16F
Rahi RAM 384 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 7KB (4K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa PIC16LF1827IP Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 16
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 256 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 18-PDIP Raraunga Raraunga A/D 12x10b