PIC16LF1784-E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1784-E/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16LF1784-E/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44QFN
Ngā Rauemi: 1.PIC16LF1784-E/ML.pdf2.PIC16LF1784-E/ML.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
360 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16LF1784-E/ML
Tau Wae PIC16LF1784-E/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 43572 pcs Pepa Raraunga 1.PIC16LF1784-E/ML.pdf2.PIC16LF1784-E/ML.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-QFN (8x8)
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 16F
Rahi RAM 512 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 7KB (4K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PSMC, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 44-VQFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 35 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 256 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 44-QFN (8x8) Raraunga Raraunga A/D 14x12b, D/A 1x8b