PIC16LF15375-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16LF15375-I/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8-BIT 14KB FLASH 40DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC16LF15375-I/P.pdf2.PIC16LF15375-I/P.pdf3.PIC16LF15375-I/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16LF15375-I/P
Tau Wae PIC16LF15375-I/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 40-PDIP
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 16F
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 14KB (8K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 36 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM 224 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 40-PDIP