PIC16LF15345T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16LF15345T-I/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8-BIT 14KB FLASH 20SOIC
Ngā Rauemi: 1.PIC16LF15345T-I/SS.pdf2.PIC16LF15345T-I/SS.pdf3.PIC16LF15345T-I/SS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16LF15345T-I/SS
Tau Wae PIC16LF15345T-I/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SSOP
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 16F
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 14KB (8K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Original-Reel® Paa / Case 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Ētahi Ingoa PIC16LF15345T-I/SSDKR Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 18
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 224 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-SSOP Raraunga Raraunga A/D 17x10b, D/A 1x5b