PIC16LF15313T-I/RF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF15313T-I/RF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16LF15313T-I/RF
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8UDFN
Ngā Rauemi: 1.PIC16LF15313T-I/RF.pdf2.PIC16LF15313T-I/RF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16LF15313T-I/RF
Tau Wae PIC16LF15313T-I/RF Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 99666 pcs Pepa Raraunga 1.PIC16LF15313T-I/RF.pdf2.PIC16LF15313T-I/RF.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-UDFN (3x3)
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 16F
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 3.5KB (2K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-VDFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa PIC16LF15313T-I/RF-ND
PIC16LF15313T-I/RFTR
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 6
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 224 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-UDFN (3x3) Raraunga Raraunga A/D 5x10b, D/A 1x5b