PIC16LC55AT-04/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LC55AT-04/SO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16LC55AT-04/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 768B OTP 28SOIC
Ngā Rauemi: PIC16LC55AT-04/SO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16LC55AT-04/SO
Tau Wae PIC16LC55AT-04/SO Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4253 pcs Pepa Raraunga PIC16LC55AT-04/SO.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SOIC
Tere 4MHz Raupapa PIC® 16C
Rahi RAM 25 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 768B (512 x 12) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Momo External Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 20 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 768B (512 x 12) OTP 28-SOIC Raraunga Raraunga -