PIC16F913-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F913-I/SS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F913-I/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SSOP
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F913-I/SS
Tau Wae PIC16F913-I/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SSOP
Tere 20MHz Raupapa PIC® 16F
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 7KB (4K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Ētahi Ingoa PIC16F913ISS Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 24
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 256 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-SSOP Raraunga Raraunga A/D 5x10b