PIC16F877-10E/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F877-10E/L
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44PLCC
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F877-10E/L
Tau Wae PIC16F877-10E/L Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-PLCC (16.59x16.59)
Tere 10MHz Raupapa PIC® 16F
Rahi RAM 368 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 14KB (8K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 44-LCC (J-Lead)
Ētahi Ingoa PIC16F87710E/L Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o I / O 33
Rae EEPROM 256 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59)