PIC16F84AT-20I/SO
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F84AT-20I/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18SOIC
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F84AT-20I/SO
Tau Wae PIC16F84AT-20I/SO Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 18-SOIC
Tere 20MHz Raupapa PIC® 16F
Rahi RAM 68 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1.75KB (1K x 14) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Momo External Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 13 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM 64 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 18-SOIC