PIC16F84A-04I/P
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC16F84A-04I/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F84A-04I/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18DIP
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F84A-04I/P
Tau Wae PIC16F84A-04I/P Kaihanga Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 18-PDIP
Raupapa PIC® 16F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 4MHz E hiahia ana POR, WDT
Momo Momo Ratonga 1.75KB (1K x 14) Rahi Motu Ratonga -
Ko te poari 18-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa PIC16F84A04IP
Oscillator Momo - Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Pūnaha Mahi PIC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Waehanga Kaihanga PIC16F84A-04I/P
Whakaahua nui PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 18-PDIP Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18DIP
Raraunga Raraunga SRAM 64 x 8 Raraunga Raraunga 4 V ~ 5.5 V