PIC16F723A-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F723A-I/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F723A-I/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28QFN
Ngā Rauemi: 1.PIC16F723A-I/ML.pdf2.PIC16F723A-I/ML.pdf3.PIC16F723A-I/ML.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F723A-I/ML
Tau Wae PIC16F723A-I/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-QFN (6x6)
Tere 20MHz Raupapa PIC® XLP™ 16F
Rahi RAM 192 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 7KB (4K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-VQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa PIC16F723AIML Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 25
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-QFN (6x6) Raraunga Raraunga A/D 11x8b