PIC16F59T-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F59T-I/PT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F59T-I/PT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 3KB FLASH 44TQFP
Ngā Rauemi: 1.PIC16F59T-I/PT.pdf2.PIC16F59T-I/PT.pdf3.PIC16F59T-I/PT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F59T-I/PT
Tau Wae PIC16F59T-I/PT Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-TQFP (10x10)
Tere 20MHz Raupapa PIC® 16F
Rahi RAM 134 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 3KB (2K x 12) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 44-TQFP
Ētahi Ingoa PIC16F59T-I/PTCT Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 32
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3KB (2K x 12) FLASH 44-TQFP (10x10)