PIC16F570T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F570T-I/SS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F570T-I/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 3KB FLASH 28SSOP
Ngā Rauemi: 1.PIC16F570T-I/SS.pdf2.PIC16F570T-I/SS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F570T-I/SS
Tau Wae PIC16F570T-I/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 72288 pcs Pepa Raraunga 1.PIC16F570T-I/SS.pdf2.PIC16F570T-I/SS.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SSOP
Tere 20MHz Raupapa PIC® 16F
Rahi RAM 132 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 3KB (2K x 12) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Ētahi Ingoa PIC16F570T-I/SSCT Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 24
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 64 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3KB (2K x 12) FLASH 28-SSOP Raraunga Raraunga A/D 8x8b