PIC16F19156-E/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F19156-E/SS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F19156-E/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua 28KB FLASH, 2KB RAM, 256KB EE, L
Ngā Rauemi: PIC16F19156-E/SS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F19156-E/SS
Tau Wae PIC16F19156-E/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga 28KB FLASH, 2KB RAM, 256KB EE, L Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 64994 pcs Pepa Raraunga PIC16F19156-E/SS.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SSOP
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 16F
Rahi RAM 2K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 28KB (16K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 24 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Rae EEPROM 256 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SSOP Raraunga Raraunga A/D 20x12b, D/A 1x5b