PIC16F19155-I/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F19155-I/SP
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua 14KB FLASH, 1KB RAM, 256KB EE, L
Ngā Rauemi: PIC16F19155-I/SP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F19155-I/SP
Tau Wae PIC16F19155-I/SP Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga 14KB FLASH, 1KB RAM, 256KB EE, L Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 68343 pcs Pepa Raraunga PIC16F19155-I/SP.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SPDIP
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 16F
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 14KB (8K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 24 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Rae EEPROM 256 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SPDIP Raraunga Raraunga A/D 20x12b, D/A 1x5b