PIC16F18876-E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F18876-E/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F18876-E/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40QFN
Ngā Rauemi: 1.PIC16F18876-E/ML.pdf2.PIC16F18876-E/ML.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
450 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F18876-E/ML
Tau Wae PIC16F18876-E/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 61005 pcs Pepa Raraunga 1.PIC16F18876-E/ML.pdf2.PIC16F18876-E/ML.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-QFN (8x8)
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 16F
Rahi RAM 2K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 28KB (16K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 44-VQFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 36 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 256 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 44-QFN (8x8) Raraunga Raraunga A/D 35x10b, D/A 1x5b